Ünlü oyuncunun dövmesi olay oldu! ‘Umarım sahtedir’

‘Midnight In The Switchgrass’ filminin setinde tanıştığı şarkıcı Machine Gun Kelly (MGK) ile yaşadığı bir dargın bir barışık ilişkisiyle gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Megan Fox, 4 Şubat’ta 66’ncı kez verilen Grammy Ödülleri’nden sonra düzenlenen partide; pembe saçları ve tüm kolunu kaplayan yeni dövmesiyle dikkatleri üzerine çekmişti.

Sosyal medya hesabından parti kombinin detaylarını paylaşan Fox’un, bileğinden omzuna kadar uzanan pembe ve kırmızı renklerde yapılmış bir çiçek dövmesi olduğu görüldü.

“NEDEN TÜM KOLUNA DÖVME YAPTIRDIN?”

Güzel oyuncunun birçok hayranı, yeni dövmesini beğenmediğini belirterek, “Umarım sahtedir” ve “Neden tüm koluna dövme yaptırdın?” gibi yorumlar yazdı.

Öte yandan Birkaç hafta önce The Drew Barrymore Show’a katılan Fox, “Hoşuma gitmeyen ve düzelttirmem gereken bir dövme yaptırdım. Tüm kolumu kaplıyor yani çok önemli bir şey değil” demişti.

ESKİ EŞİNİN SON İZLERİNİ DE SİLDİ

Fox, geçtiğimiz aylarda ise 2010-2021 yılları arasında evli kaldığı Brian Austin Green’in adının yazılı olduğu dövmeyi kapattırmıştı. Ünlü isim, çareyi “Brian” yazan dövmesinin üstüne kuyruğunu çiçeklerin etrafına dolayan bir yılan dövmesi yaptırmakta bulmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx