Başkan Kocaman’a gençlerden büyük ilgi

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Emekevler Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir araya geldi. Meşaleler ve sloganlarla gençler Başkan Kocaman’a büyük ilgi gösterdiler.

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, 31 Mart yerel seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Başkan Kocaman, SKM programı kapsamında Emekevler Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir araya geldi. Başkan Kocaman’a il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nihat Erim Dizdaroğlu, Emekevler Mahalle Muhtarı Mevlüt İnan eşlik etti.

 

TEŞEKKÜR EDERİM

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Bizi yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Burada hepimiz kardeşiz. 31 Mart seçimlerine doğru gitmekteyiz. Cumhur İttifakı’nın adayı olarak sizlerin karşısındayım. Beni bu göreve layık gören büyüklerime çok teşekkür ediyorum. Bize destek veren hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

HEP BİRLİKTE HİZMET ETTİK

“2009 yılında kurulan ilçemizin güçlü olması için çok büyük eserler yapıldı” diyen Başkan Kocaman, “Belde döneminden ilçe dönemine geçene kadar görev alan herkese çok teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz 5 yıllık zaman içerisinde belde kimliğinden çıkıp ilçe kimliğine geçişten hep birlikte hizmet etmeye çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

 

KENT MERKEZİ OLUŞUYOR

Kaymakamlık binası sonrasında Belediye Hizmet Binası’nı bitirdik diyen Başkan Kocaman, “35 dönümlük Kent Meydanı, Kocaeli’nin en büyük camisini bitirmek üzereyiz. 4-6 yaş Kur’an-ı Kerim kursunu bitirdik. Bin metre karelik 24 saat hizmet verecek olan kütüphanemizi bitirdik. Sanat Evi, Kafe, 450 araçlık otoparkımızı bitirdik. Yapılacak olan 650 kişilik kültür merkezimizin kamulaştırılmasını bitirdik. Şehircilik noktasında Kartepe’nin merkezini oluşturmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

DEVLET HASTANESİ YAPILACAK

“Kartepe Gençlik Merkezi ilçemize yapılan en önemli yatırımdır” diyen Başkan Kocaman, “Geleceğimize dokunan en güzel hizmetimizdir. Kocaeli Devlet Hastanesi yapılacaktır. Ek Hizmet binası tamamlandı. Burası aynı zamanda Afet Merkezi olarak hazırlandı. Tüm ilçeye müdahale edebilecek şekilde hazırladık. Yaklaşık 70 dönüme yapacağımız AVM için gereken hazırlıklar yapıldı. Bir çok hizmet alınacak alanlar olacaktır” dedi.         

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx