‘Açığım Varsa Devletime Kurban Olsun’ Diyen Şulemsi’nin Eski Videosu Ortaya Çıktı!

Dilan Polat ve Engin Polat’ın kara para aklama iddialarıyla tutuklanmasının ardından gözler diğer fenomenlere çevrildi. Kısa süre içerisinde yaşadığı değişim ve lüks yaşantısıyla dikkat çeken Şulemsi de bu isimlerden biriydi. Mal varlığıyla ilgili birçok iddia ortaya atılan Şule Kayatürk’ün geçtiğimiz yıllardaki bir videosu yeniden gündem oldu! Detaylar…

Birkaç yıl içinde yaşadıkları inanılmaz yükselişle gündem olan ve MASAK’ın radarına takılan Dilan Polat ve Engin Polat geçtiğimiz günlerde tutuklandı.

Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler, kısa süre içerisinde yaşadıkları yükselişle dikkat çeken diğer fenomenlere çevrildi. Özlem-Tayyar Öz ve Şulemsi-Yasin Türk çifti de sosyal medyada gündem olan çiftlerdendi.

Tüm gözler bir anda Şulemsi adıyla bilinen Şule Kayatürk ve eşi Yasin Türk’e çevrildi. Tıpkı Dilan Polat gibi güzellik merkezi sahibi olan Şulemsi’nin geçmişten bugüne yaşadığı değişim de gündem oldu.

Lüks paylaşımlarıyla dikkat çeken Şulemsi, tüm bu iddiaların ardından “Ben her şeyimle dikkat ediyorum ticaretime. Olur da bir açığım varsa bilmeden, devletime kurban olsun” açıklamasıyla dikkat çekmişti.

Şimdi ise Şulemsi’nin eski bir videosu tekrar gündem oldu… Şulemsi, yanında çalışan ve alkole tövbe eden kişilere altın vereceğini söylediği bu paylaşmıyla gündem olmuştu; belki hatırlarsınız.

Videoda Şulemsi’nin çalışanları yapılan anonsun ardından kendisinin odasına geliyor ve Şulemsi de çalışanlarının yakasına bir bir altınlarını takıyor.

Şulemsi, hakkında ortaya atılan iddialarla sosyal medya üzerinden dalga geçmiş; paylaşımlarıyla dikkat çekmişti.

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx