Ulusallar, Litvanya maçına özel yapay çimde çalıştı

Uluslar Ligi’ne Faroe Adaları galibiyetiyle başlayan A Ulusal Ekip, Salı günü oynayacağı Litvanya maçı öncesi İstanbul’da son çalışmasını yapay çimde gerçekleştirdi.

UEFA Uluslar C Ligi 1. Grup’taki ikinci maçında 7 Haziran Salı günü Litvanya ile deplasmanda karşılaşacak A Ulusal Futbol Kadrosu, bugün bu ülkeye yapacağı seyahat öncesi TFF Hasan Doğan Ulusal Kadrolar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde basına kapalı bir idman yaptı.

Dün akşam oynanan Faroe Adaları müsabakasına 11’de başlayan futbolcuların büyük kısmı fitness salonunda rejenerasyon çalışması gerçekleştirirken, başka oyuncular ise Teknik Yönetici Stefan Kuntz idaresinde alanda çalıştı. Litvanya uğraşının yapay çim yere sahip bir stadyumda oynanacak olması sebebiyle, bu sabahki çalışma yapay çim alanda yapıldı. Isınma hareketleriyle başlayan idman pas çalışmasıyla devam etti ve dar alandaki çift kale taktik maçla son buldu.

A Ulusal Kadro kafilesi, bugün saat 15.30’da İstanbul Havalimanı’ndan uçakla Litvanya’nın başşehri Vilnius’a hareket etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*