Sabiha Gökçen’den harcadıkça kazandıran sadakat programı: ISG PORTPAL

Benzersiz ve şahsileştirilmiş avantajlar sunan ödül programı ISG PORTPAL, İstanbul Sabiha Gökçen Milletlerarası Havalimanı’nı (ISG) tercih eden yolcuların hizmetine sunuldu.

Global havalimanı sadakat programı tahlil sağlayıcısı Arrture ile teknolojik alt yapı ve program idaresi alanlarında iş birliği yapan Sabiha Gökçen Havalimanı, başka program ortaklarının da katkısıyla yolcularını uçtan uca tecrübe sunarak ödüllendirmeyi hedefliyor.

Güçlü altyapısı ve yolcu beklentileri göz önüne alınarak ihtimamla tasarlanmış hizmet ağı ile ISG PORTPAL, program ortaklarından yapılacak harcamalar karşılığında üyelerine puan kazandıracak ve kazanılan bu puanlar farklı hizmetlerin kullanımında avantaj sağlayacak. ISG PORTPAL üyeleri ayrıyeten, şaşırtan sürpriz ayrıcalıklara da sahip olabilecek. 

BİRÇOK NOKTADA AVANTAJ VE AYRICALIK

İlk fazda yalnızca Sabiha Gökçen Havalimanı’nda avantajlar sunması planlanan program, kısa müddette lokal ve globalde geniş hizmet ağına ulaşarak üyelerine uçtan uca seyahat deneyiminin yanı sıra hayatın içinde de avantajlar sunmayı hedefliyor.

ISG PORTPAL kullanıcıları, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yiyecek içecek noktalarında, duty free mağazalarında, lounge’larında, süratli geçiş noktalarında, havalimanı otelinde, havalimanı otoparkında ve daha birçok yerde kendileri için sunulan özel avantajlara tek bir platform üzerinden kolay kolay ulaşıp, takip edebilecek.

“MÜKEMMEL BİR SEYAHAT TECRÜBESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Türkiye’nin en büyük ikinci havalimanı olarak her gün daha fazla yolcuya hizmet verdiklerini söyleyen Sabiha Gökçen Memleketler arası Havalimanı CEO’su Berk Albayrak ise, konforlu ve keyifli bir seyahat tecrübesi için konuklarına entegre teknolojilerle en son yenilikleri sunduklarını kaydetti.

Albayrak, “Temassız teknolojik tahlillere olan yatırımlarımız, yolcularımızın muhtaçlıklarının çeşitlenmesine paralel olarak devam edecek. Sadakat programımızın da havalimanımızdaki iş ortaklarımızla ilgilerimizi güçlendirirken yolcularımıza da eşsiz ve eksiksiz bir tecrübe sunacağına yürekten inanıyorum” diye konuştu.

ISG PORTPAL avantajlarından yararlanmak isteyen yolcuların, App Store ve Google Play mağazalarından uygulamayı fiyatsız indirerek üyeliklerini aktive etmeleri kâfi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*