Nubia Z30 Pro’yu tanıttı

Nubia Z30 Pro’yu tanıttı
Nubia Z30 Pro’yu tanıttı

20 Mayıs’ta piyasaya sürülmesi beklenen Nubia Z30 Pro akıllı telefon, Axon 20’den büyük bir gelişme olacak bir ekran altı kameraya sahip olacak. Z30 Pro’nun çentiksiz ön tasarımı zaten ortaya çıkmıştı.

Görüntü, cihazın gerçekten de selfie kamerası için bir kesime sahip olmayacağını gösteriyor ve bu da ekran altı selfie kamerasının önünü açıyor. Gelişen ekran altı teknolojisi, Şubat ayında bir Şangay etkinliğinde sergilendi. ZTE’nin üst düzey yöneticilerinden Ni Fei, etkinlik sırasında kameranın konumunun neredeyse görünmez olduğunu gösterdi. Bu, göze çarpan bir kareye sahip olan Axon 20’nin kusurlarından birini halletmiş gibi görünüyordu. Şimdi yayınlanan resmi video ile kamera detayları hakkında net bilgiye sahip olduk.

Kameralar Axon 30 Ultra kurulumuyla tamamen aynı görünüyor ve sadece “ nubia” yazısı cihazın gerçekten yeni bir telefon olduğunu ortaya koyan ayrıntı gibi. ZTE Axon 30 Ultra’nın arka tarafında 64MP geniş + 64MP standart + 64MP ultrawide + 8MP telefoto kurulumu olduğundan, Z30 Pro’nun da aynı kombinasyona sahip olacağından oldukça eminiz.

Ayrıca ön tarafın ZTE’nin yeni ekran altı kamera teknolojisiyle gelmesi bekleniyor ve bir sızıntı fotoğraf bunun gerçekten öyle olduğunu öne sürdü. Video, tespit ettiğimiz önceki Z30 Pro render’ları hakkında soruları gündeme getiriyor. Gerçek iseler, Z30 Pro’yu çalıştırması beklenen amiral gemisi SD888 yerine Snapdragon 870 yonga seti ile güçlendirilebilecek vanilya ZTE nubia Z30 akıllı telefon olma olasılığı daha yüksek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*