Lerzan Memnun: Şöhret olmak güç

Ünlü müzikçi Lerzan Memnun, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan ‘Gör Beni’ isimli programının konuğu oldu.

Keyifli, maddi durumu hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulunurken, kendisine yöneltilen tenkitlere de karşılık verdi.

“Yumruk atmak istiyorum”

Lerzan Keyifli, bölümde yaşanan kaos durumunun her vakit yaşandığını söylerken, toplumsal medyada verdiği sert cevaplara yönelik “Biri bana tokat attığında yumruk atmak istiyorum” tabirlerini kullandı.

“Eskiden ağlardım”

“Birinden daha düzgün müzik söylüyorsan, birinden daha uygun televizyonda ışığın varsa onların düşmanısın” diyen Memnun, “İyi bir şeyi asla kabul etmek istemiyorlar, ortalarına çok sıkıntı alıyorlar. Almış üzere gözüküyorlar. Evvelden ağlardım, artık hiçbiri umurumda değil. Ben yalnızca işimi yapıyorum” dedi.

“Tırnaklarını kazıyarak gelende daima bir kaygı vardır” diyen Memnun, “Onları da tebrik ederim, asıl onlarınki daha önemli” açıklamasında bulundu.

“Ailemin durumu iyi”

Tek çocuk olarak yeterli bir aileye doğduğunu belirten Lerzan Keyifli, hayat kaideleri hakkında ise “Bu benim seçimim değildi. Münasebetiyle hayatım boyunca hiçbir şey yapmasam yeniden birebir standartta yaşayabilirim” biçiminde konuştu.

“Şöhret olmak zor”

Armağan Çağlayan’ın “Hep bu türlü bakımlı olmak sıkıntı mu?” sorusuna karşılık veren Lerzan Memnun, “Ben bazen Lerzan Keyifli değil, Lerzan olmak istiyorum. O yüzden yurt dışına çıkmayı çok seviyorum. Kimse senin çatalı nasıl tuttuğunu bakmadan yemek yiyorsun. Şöhret olmanın özenilecek bir tarafı yok. Çok yorucu bir şey. Nereden bir taş gelecek diye bekliyorsun” dedi.

“Geçimsiz biri misiniz?” sorusunu cevaplayan Memnun, “Aslında hiç değilim. Seninle hiç aram bozulmadı. İki üç tane geçimsiz var, onlarla ister istemez geçimsiz oluyorsunuz. Kendilerine bir hayat kurmuşlar, ona inanıyorlar” karşılığını verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*