HalkBank’tan 10 bin TL’ye kadar süratli nakit! Müracaat ekranı ve kuralları

Halkbank nakit gereksinimi olan müşterilerine süratli kredi paketi ile takviye oluyor. Yüzde 1,71 faiz oranı ile sunulan krediye 36 aya varan eşit taksit imkanı ile ulaşmak mümkün. Bankanın resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya nazaran Süratli Kredi ismi altında alınabilecek kredi 10 bin TL ile hudutlu. Müracaat esnasında en az 1.000 TL, en fazla 10.000 TL fiyatında kredi başvurusu yapılabiliyor. İşte kredi hakkında merak edilen tüm ayrıntılar…

HalkBank Süratli Kredi Nedir?

HalkBank Süratli Kredi Kişisel gereksinimleriniz için 10.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir. Kişisel İnternet Şubesi, Dialog, Taşınabilir Bankacılık ve Web Sitesi üzerinden kredi başvurusu kolaylıkla yapılabiliyor. Kredinin onaylanması halinde ise müşteriler ferdî İnternet Şubesi, Taşınabilir Şubesi ve Dialog üzerinden 10 bin TL’ye varan krediyi kullanabiliyor.

MÜRACAAT EKRANI

HalkBank Süratli Kredi Faiz Oranı

HalkBank Süratli Kredi 1,71 faiz oranı ile 10 bin TL’ye kadar 36 ay vade ve 52,50 TL tahsis fiyatı ödeyerek kullanılabiliyor. Aylık taksiti ise 395,61 TL’ye denk geliyor.,

Krediye Ait Bilinmesi Gerekenler!

  • En az 1.000 TL, en fazla 10.000 TL fiyatında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

  • Kredi siyasetleri çerçevesinde müracaatınız birebir gün içerisinde kıymetlendirilmektedir. Kıymetlendirme sonucu SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Birebir vakitte müracaatınızın durumunu dilediğiniz vakit Halkbank Ferdi İnternet Şubesi ve Taşınabilir Şube’den Müracaatların altında Müracaatım ne basamak adımından da takip edebilirsiniz.

  • Kredi Kullanımı sırasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

  • Kredi Kullanımı sırasında Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz. 

  • Kredinize istediğiniz vakit şubelerimizden orta ödeme yapabilir yahut kredinizi büsbütün kapatabilirsiniz.

Süratli Krediye Nasıl Başvurulur?

10 bin TL süratli krediye Halkbank Ferdi İnternet Şubesi, Taşınabilir Şube ve Dialog’tan üye olarak, Halkbank.com.tr üzerinden ise üye olmadan müracaatta bulunabilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*