GTA 6 haritası Miami detayıyla şaşırttı

GTA 6 haritası Miami detayıyla şaşırttı
GTA 6 haritası Miami detayıyla şaşırttı

Oyun dünyası şu sıralar son derece heyecanlı. Cyberpunk 2077 gibi oyunlara ek olarak çok daha farklı oyunlarla karşılaşmak mümkün. Üstelik tamamı yeni çıkanlardan oluşuyor ve kullanıcıların uzun süredir bekledikleri arasında yer alıyor. Her ne kadar birçok yeni oyun ortaya çıksa bile yine de GTA 6 kafa karıştırmaya devam ediyor.

Bazı sızıntılara göre bu oyunun çıkması oldukça yakın. İşin açıkçası birçok kişi bu oyun ile ilgili çıkış tarihi noktasında ümidini kesmişti. Şimdi ise oyunla ilgili bir harita bile ortaya çıktı. Bu haritaya göre oyunun bir bölümü Vice City içerisinde geçecek.

Birçok kişi bu oyunda farklı bir haritanın kullanılmasını bekliyordu. Ancak Rockstar Games herkesi şaşırtarak ilginç bir harita ortaya çıkardı. Bu haritanın önceki GTA oyunları ile aynı olması bekleniyor. Ancak yeni haritada ekstradan başka alanlar yer alacak.

Miami bu oyun için vazgeçilmez alanlardan bir tanesi. Oyuncular ağaç ve yeşilliklerle kaplı olan bu haritayı oldukça beğeniyor. Eğer son dakika sürprizi yapılmazsa oyun içerisinde böyle bir harita yer alması bekleniyor. Kimi oyuncular durumdan memnun olurken bazıları ise yeni bir harita bekliyor.

Oyunun çıkış tarihi ile ilgili 2022 işaret ediliyor ancak yine de her an sürpriz yapılabilir. Özellikle haritanın dahi belli olması oyunun son derece yakın olduğunu gösteriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*