Asus Zenfone 8’in özellikleri ortaya çıkardı

Asus Zenfone 8’in özellikleri ortaya çıkardı
Asus Zenfone 8’in özellikleri ortaya çıkardı

Asus, son ROG Telefon serisinin yardımıyla mobil endüstride istikrarlı bir varlık oluşturdu. Ancak Zenfone dizisiyle çok daha uzun süredir genel bir izleyici kitlesini kovalıyor. Şimdi,  Tayvanlı marka yaklaşan Zenfone 8 ile büyük telefon konseptinden biraz uzaklaşıyor. Asus Zenfone 8 Flip tanıtım videosu, açılır kamera, Snapdragon 888 yonga seti ve 5.000 mAh pil gibi telefonun temel özelliklerini vurguluyor.

Daha sonra, hassas açı kontrolü ve benzersiz bir panorama çekimine izin veren motorlu mekanizması ile benzersiz kamera kurulumuna dikkat çekiyor. Zenfone 8 boyut olarak küçük ama performans açısından büyük. Büyük kardeşi ile aynı Snapdragon 888 yonga setini paylaşıyor ve 4.000 mAh pili 30W şarjla eşleştiriyor. En büyük avantajı tek elle kullanılabilirlik. 5,9 inç AMOLED ekran, 120 Hz yenileme hızına sahip.

Eklenen IP 68 su ve toza dayanıklılık, cihazın suya dayanıklılığını ortaya koyuyor. Asus’un ayrıca yeni kompakt amiral gemisi için bir promosyon klibi daha var.

Asus’un dediği şekliyle “kompakt performans”, ışık hızında bağlantı için 5G ve Wi-Fi 6E ile eşleştirilmiş en yeni ve en büyük Qualcomm Snapdragon 888’i sunuyor. Asus Zenfone 8 ekranı, diğer ileri teknoloji telefonlarda bulacağınızdan daha küçük olsa da, yine de etkileyici bir 120Hz yenileme hızı ve 1100 nit’e kadar en yüksek parlaklık sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*