Amber Heard’den itiraf: Onu hâlâ seviyorum

Uzun süre dünya gündeminde kalan Amerikalı oyuncu Johnny Depp ile Amber Heard davasının etkileri Heard için devam ediyor. Depp’in haklı bulunduğu davadan sonra çeşitli açıklamalarda bulunan Amber Heard açıklamalarına bir yenisini ekledi. Amerikalı oyuncu, eski eşi Johnny Depp’i hâlâ sevdiğini söyledi. Gazeteci Savannah Guthrie, Heard ile gerçekleştirdiği röportajda ünlü oyuncuya Johnny Depp’e hala sevgisinin olup olmadğını sordu. Heard ise bu soruya şu cevabı verdi.

“Onu seviyorum. Onu tüm kalbimle sevdim. Ve derinden kopmuş bir ilişkiyi yürütmek için elimden gelenin en iyisini yaptım. Ama yapamadım. Ona karşı hiçbir kötü duygum ya da kötü niyetim yok. Bunu anlamanın zor olabileceğini biliyorum.”

BANA BÜYÜK ACI VERİYOR

Nisan ayında başlayan dava sürecinde Heard, dava ve Depp ile ilgili şu sözleri söylemişti:

“Johnny’e her zaman bir aşk besledim ve geçmiş hayatımızın ayrıntılarını dünyanın önünde yaşamak zorunda kalmak bana büyük acı veriyor.”

Bununla birlikte Guthrie ile yaptığı röportajda Heard, 1 yaşındaki kızına büyüdüğünde duruşma hakkında neler anlatabileceğine değindi. Heard, “Ne olursa olsun bir anlamı olacağını düşünüyorum. Doğru olanı yaptım. Kendimi ve gerçeği savunmak için elimden gelen her şeyi yaptım” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*