Abdülkerim Bardakcı’dan birinci açıklama: Çok büyük bir topluluğa gidiyorum

Galatasaray’a 3+1 yıllığına transfer olan ve yarın kontrat imzalamaya hazırlanan başarılı stoper Abdülkerim Bardakcı, Demirören Haber Ajansı’na (DHA) konuştu.

Üç büyüklerde oynamayı hedeflediğini belirten Bardakcı, ”Çok şükür gayelerime ulaştım. Buraya (Konyaspor) para kazandırdığım içinde memnunum. Zira benim futboldan para kazanmamı Konyaspor sağladı. Çok büyük bir topluluğa gidiyorum. Türkiye’nin en büyük futbol gruplarından birisi. Alışılmış buradan buruk bir sevinçle ayrılıyorum” dedi.

Transferin beğenilen oyuncusu olan Konyaspor’un başarılı futbolcusu 27 yaşındaki Abdülkerim Bardakcı, artık Galatasaray forması giyecek. Sarı-kırmızılı kulüple 3+1 yıllığına anlaşan ve saat 23.50 uçağıyla İstanbul’a gidecek olan Abdülkerim Bardakcı, yarın sıhhat denetiminin akabinde kontrata imza atacak.

Bu transferle birlikte maksatlarına ulaştığını belirten Bardakcı, şunları söyledi: ”Şu an değişik hisler içindeyim. Bildiğiniz üzere Konya, doğup, büyüdüğüm memleketim. Çok şükür gayelerime ulaştım. Buraya (Konyaspor) para kazandırdığım içinde memnunum. Zira benim futboldan para kazanmamı Konyaspor sağladı. Çok büyük bir topluluğa gidiyorum. Türkiye’nin en büyük futbol ekiplerinden birisi. Doğal buradan buruk bir sevinçle ayrılıyorum” tabirlerini kullandı.

“OKAN HOCA İLE ÇALIŞACAK OLMAKTAN MUTLUYUM”

Abdülkerim Bardakcı, Galatasarayla bugün kontrat imzalayan teknik yönetici Okan Buruk ile çalışacak olmaktan ötürü keyifli olduğunu söyledi. Bardakcı, ”Okan hocayı çok seven ve beğenen birçok insan duydum. Birden fazla kişi Okan hocayla çalışmak istiyordu. Bana da artık çalışmak nasip olacak” diyerek kelamlarını noktaladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*